Sempozyum Programı

(1. Gün - Perşembe)

(Yenilenebilir Enerji Temalı Konuşmalar)

(Salon 1 – Merkezi Derslik Binası M101)

26 Ekim 2017 / Saat 15:30 – 16:30

15:30 - 15:40 - 1. Fatma Didem TUNÇEZ

15:40 - 15:50 - 2. Turgut YOKUŞ

15:50 - 16:00 - 3. Ömer Faruk BİLBAY

16:00 - 16:10 - 4. Abdil KARAKAN

16:10 - 16:20 - 5. Hasan AYDOĞAN

16:20 - 16:30 - Değerlendirme / Tartışma

26 Ekim 2017 / Saat 16:30 – 16:50

Kahve Arası - Poster Section

26 Ekim 2017 / Saat 16:50 – 17:50

16:50 - 17:00 - 6. Merve ÇELİKTOLU

17:00 - 17:10 - 7. Muharrem Hilmi AKSOY

17:10 - 17:20 - 8. Mehmet Numan KAYA

17:20 - 17:30 - 9. Emre ÜRÜN

17:30 - 17:40 - 10. Ali BİLGİÇ

17:40 - 17:50 - Değerlendirme / Tartışma

(1. Gün - Perşembe)

(Tarım - Kırsal Kalkınma Temalı Konuşmalar)

(Salon 2 – Merkezi Derslik Binası M102)

26 Ekim 2017 / Saat 15:30 – 16:30

15:30 - 15:40 - 1. Ali BiLGİÇ

15:40 - 15:50 - 2. Münire TANUR ERKOYUNCU

15:50 - 16:00 - 3. Aziz Cumhur KOCALAR

16:00 - 16:10 - 4. Yusuf DİLAY

16:10 - 16:20 - 5. Yusuf BİÇER

16:20 - 16:30 - Değerlendirme / Tartışma

26 Ekim 2017 / Saat 16:30 – 16:50

Kahve Arası - Poster Section

26 Ekim 2017 / Saat 16:50 – 17:50

16:50 - 17:00 - 6. Sinan MERAL

17:00 - 17:10 - 7. Caner ÖZTÜRK

17:10 - 17:20 - 8. Gülşen ÇOPUR AKPINAR

17:20 - 17:30 - 9. Ahmet Haşim KESKİN

17:30 - 17:40 - 10. Cafer TEPELİ

17:40 - 17:50 - Değerlendirme / Tartışma

(1. Gün - Perşembe)

(Tarım-Kırsal Kalkınma Temalı Konuşmalar)

(Salon 5 – Merkezi Derslik Binası M105)

26 Ekim 2017 / Saat 15:30 – 16:30

15:30 - 15:40 - 11. Süleyman SOYLU

15:40 - 15:50 - 12. Ramazan İLGÜN

15:50 - 16:00 - 13. Zeki ARAS

16:00 - 16:10 - 14. Mustafa ÖZ

16:10 - 16:20 - 15. Muhammet DOĞAN

16:20 - 16:30 - Değerlendirme / Tartışma

26 Ekim 2017 / Saat 16:30 – 16:50

Kahve Arası - Poster Section

26 Ekim 2017 / Saat 16:50 – 17:50

16:50 - 17:00 - 16. Arzu KARAARSLAN

17:00 - 17:10 - 17. Bengü TÜRKYILMAZ ÜNAL

17:10 - 17:20 - 18. Abdurrahman DİNÇ

17:20 - 17:30 - 19. Buğrahan EMSEN

17:30 - 17:40 - 20. Tahir KARAŞAHİN

17:40 - 17:50 - Değerlendirme / Tartışma

(1. Gün - Perşembe)

(Sosyal ve Beşeri Kalkınma Temalı Konuşmalar)

(Salon 3 – Merkezi Derslik Binası M103)

26 Ekim 2017 / Saat 15:30 – 16:30

15:30 - 15:40 - 1. Hasan GEDİK

15:40 - 15:50 - 2. Hüseyin ELDEM

15:50 - 16:00 - 3. Ela Ayşe KÖKSAL

16:00 - 16:10 - 4. Şerife PEKKÜÇÜKŞEN

16:10 - 16:20 - 5. Elmas ERCAN

16:20 - 16:30 - Değerlendirme / Tartışma

26 Ekim 2017 / Saat 16:30 – 16:50

Kahve Arası - Poster Section

26 Ekim 2017 / Saat 16:50 – 17:50

16:50 - 17:00 - 6. Burak Murat DEMİRÇİVİ

17:00 - 17:10 - 7. Kezban TEPELİ

17:10 - 17:20 - 8. Kamil ARI

17:20 - 17:30 - 9. Levent SONGUR

17:30 - 17:40 - 10. Aziz Cumhur KOCALAR

17:40 - 17:50 - Değerlendirme / Tartışma

(1. Gün - Perşembe)

(Sosyal ve Beşeri Kalkınma Temalı Konuşmalar)

(Salon 6 – Merkezi Derslik Binası M106)

26 Ekim 2017 / Saat 15:30 – 16:30

15:30 - 15:40 - 1. Seda DİLAY

15:40 - 15:50 - 2. Rahmi Baki

15:50 - 16:00 - 3. Yahya KADIOĞLU

16:00 - 16:10 - 4. Sultan ERGE

16:10 - 16:20 - 5. Riyad ŞİHAB

16:20 - 16:30 - Değerlendirme / Tartışma

26 Ekim 2017 / Saat 16:30 – 16:50

Kahve Arası - Poster Section

26 Ekim 2017 / Saat 16:50 – 17:50

16:50 - 17:00 - 6. Nurten SARGIN

17:00 - 17:10 - 7. Seher ERSOY QUADİR

17:10 - 17:20 - 8. Mehmet TUNCER

17:20 - 17:30 - 9. Gülperi HAKLI

17:30 - 17:40 - 10. Hasan GEDİK

17:40 - 17:50 - Değerlendirme / Tartışma

Akşam Yemeği : 18:30

KTO Karatay Üniversitesi Sosyal Tesis Binası

(2. Gün - Cuma)

(Yenilenebilir Enerji Temalı Konuşmalar)

(Salon 1– Merkezi Derslik Binası M101)

27 Ekim 2017 / Saat 09:30 – 10:30

09:30 - 09:40 - 1. Mahmut İSPİR

09:40 - 09:50 - 2. Sevcan GÜLEÇ SOLAK

09:50 - 10:00 - 3. Umut ÇİL

10:00 - 10:10 - 4. Yüksel OĞUZ

10:10 - 10:20 - 5. Emre GÜLER

10:20 - 10:30 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 10:30 – 11:00

Kahve Arası - Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 11:00 – 12:00

11:00 - 11:10 - 6. Şerife ÖZKAN NESİMİOĞLU

11:10 - 11:20 - 7. Mustafa Tahir AKKOYUNLU

11:20 - 11:30 - 8. Bahtiyar USLU

11:30 - 11:40 - 9. Hacer AZAK

11:40 - 11:50 - 10. Hakkı SOY

11:50 - 12:00 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 12:00 – 14:00

Öğle Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 14:00 – 15:10

14:00 - 14:10 - 11. İpek SÜRMELİ

14:10 - 14:20 - 12. Turgut YOKUŞ

14:20 - 14:30 - 13. İclal ÇÖĞÜRCÜ

14:30 - 14:40 - 14. Esad Sami POLAT

14:40 - 14:50 - 15. Sercan YAĞMUR

14:50 - 15:00 - 16. Ali DOĞDU

15:00 - 15:10 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 15:10 – 15:30

Kahve Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 15:30 – 16:50

15:30 - 15:40 - 17. Sercan DOĞAN

15:40 - 15:50 - 18. Merve ÇELİK TOLU

15:50 - 16:00 - 19. Osman AĞAR

16:00 - 16:10 - 20. Celalettin BAKIR

16:10 - 16:20 - 21.Ümmühan AKIN

16:20 - 16:30 - 22. Ali Osman ÖZKAN

16:30 - 16:40 - 23. Muhammed Emin TOLU

16:40 - 16:50 - Değerlendirme / Tartışma

(2. Gün - Cuma)

(Tarım - Kırsal Kalkınma Temalı Konuşmalar)

(Salon 2 – Merkezi Derslik Binası M102)

27 Ekim 2017 / Saat 09:30 – 10:30

09:30 - 09:40 - 1. Muhyettin SİREN

09:40 - 09:50 - 2. Fuat KARAGÜNEY

09:50 - 10:00 - 3. Münire TANUR ERKOYUNCU

10:00 - 10:10 - 4. Nurcan DÖNMEZ

10:10 - 10:20 - 5. Kahraman KALYONCU

10:20 - 10:30 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 10:30 – 11:00

Kahve Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 11:00 – 12:00

11:00 - 11:10 - 6. Ramazan İLGÜN

11:10 - 11:20 - 7. Kadriye HATİPOĞLU

11:20 - 11:30 - 8. Zeki ARAS

11:30 - 11:40 - 9. Mehmet Ferda KAYA

11:40 - 11:50 - 10. Ilgın ÖZŞAHİNOĞLU

11:50 - 12:00 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 12:00 – 14:00

Öğle Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 14:00 – 15:10

14:00 - 14:10 - 11. Erdal GÖNÜLAL

14:10 - 14:20 - 12. Yahya KADIOĞLU

14:20 - 14:30 - 13. İlknur UÇAK

14:30 - 14:40 - 14. Şükrü DURSUN

14:40 - 14:50 - 15. Hasan KARA

14:50 - 15:00 - 16. Levent SANGÜN

15:00 - 15:10 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 15:10 – 15:30

Kahve Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 15:30 – 16:40

15:30 - 15:40 - 17. Sema YAMAN

15:40 - 15:50 - 18. Neşe Hayat AKSOY

15:50 - 16:00 - 19. Murat DEMİRSOY

16:00 - 16:10 - 20. Abdurrahman DİNÇ

16:10 - 16:20 - 21. Hüseyin YILDIRIM

16:20 - 16:30 - 22. İsmail ARAS

16:30 - 16:40 - Değerlendirme / Tartışma

(Salon 5 – Merkezi Derslik Binası M105)

(Tarım - Kırsal Kalkınma Temalı Konuşmalar)

27 Ekim 2017 / Saat 09:30 – 10:30

09:30 - 09:40 - 1. Reşat KÜÇÜK

09:40 - 09:50 - 2. Yusuf DİLAY

09:50 - 10:00 - 3. Yusuf BİÇER

10:00 - 10:10 - 4. Nuran ERDEM

10:10 - 10:20 - 5. Adnan KARAİBRAHİMOĞLU

10:20 - 10:30 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 10:30 – 11:00

Kahve Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 11:00 – 12:00

11:00 - 11:10 - 6. Cuma DEMİRTAŞ

11:10 - 11:20 - 7. Hasan ALKAN

11:20 - 11:30 - 8. Aytekin GÜNLÜ

11:30 - 11:40 - 9. Olga BÜYÜKLEBLEBİCİ

11:40 - 11:50 - 10. Aslıhan YILMAZ OBALI

11:50 - 12:00 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 12:00 – 14:00

Öğle Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 14:00 – 15:10

14:00 - 14:10 - 11. Enes YİĞİT

14:10 - 14:20 - 12. Ahmet Haşim KESKİN

14:20 - 14:30 - 13. Erkan KILIÇER

14:30 - 14:40 - 14. Serhat YÜKSEL

14:40 - 14:50 - 15. Hüseyin ERDEM

14:50 - 15:00 - 16. Kadir SABANCI

15:00 - 15:10 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 15:10 – 15:30

Kahve Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 15:30 – 16:40

15:30 - 15:40 - 17. Mustafa ÖZ

15:40 - 15:50 - 18. Şükrü GÜNGÖR

15:50 - 16:00 - 19. Münire TANUR ERKOYUNCU

16:00 - 16:10 - 20. Muhammet Zeynel ÖZTÜRK

16:10 - 16:20 - 21. Ramazan İLGÜN

16:20 - 16:30 - 22. Gökçenur SANİOĞLU GÖLEN

16:30 - 16:40 - Değerlendirme / Tartışma

(2. Gün - Cuma)

(Sosyal ve Beşeri Kalkınma Temalı Konuşmalar)

(Salon 3 – Merkezi Derslik Binası M103)

27 Ekim 2017 / Saat 09:30 – 10:30

09:30 - 09:40 - 1. Rahmi BAKİ

09:40 - 09:50 - 2. Hüseyin ELDEM

09:50 - 10:00 - 3. Mustafa DİĞLER

10:00 - 10:10 - 4. Rasim SOYLU

10:10 - 10:20 - 5. Aslı AYDOĞAN

10:20 - 10:30 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 10:30 – 11:00

Kahve Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 11:00 – 12:00

11:00 - 11:10 - 6. Yahya KADIOĞLU

11:10 - 11:20 - 7. Melike KARAMAN

11:20 - 11:30 - 8. Mehmet KAPLAN

11:30 - 11:40 - 9. Tuba Perihan KAYA

11:40 - 11:50 - 10. Sultan ERGE

11:50 - 12:00 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 12:00 – 14:00

Öğle Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 14:00 – 15:10

14:00 - 14:10 - 11. Kahraman KALYONCU

14:10 - 14:20 - 12. Fahri AKBAŞ

14:20 - 14:30 - 13. Merve KAYA

14:30 - 14:40 - 14. Tuba Perihan KAYA

14:40 - 14:50 - 15. Yusuf Gökhan DURSUN

14:50 - 15:00 - 16. Serdar NERSE

15:00 - 15:10 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 15:10 – 15:30

Kahve Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 15:30 – 16:40

15:30 - 15:40 - 17. Güney Ferhat BATI

15:40 - 15:50 - 18. İclal ÇÖGÜRCÜ

15:50 - 16:00 - 19. Seda DİLAY

16:00 - 16:10 - 20. Gamze URAY

16:10 - 16:20 - 21. Berna KESER

16:20 - 16:30 - 22. Süleyman TOY

16:30 - 16:40 - Değerlendirme / Tartışma

(Sosyal ve Beşeri Kalkınma Temalı Konuşmalar)

(Salon 6 – Merkezi Derslik Binası M106)

27 Ekim 2017 / Saat 09:30 – 10:30

09:30 - 09:40 - 1. Taner GÜNEY

09:40 - 09:50 - 2. Süleyman TOY

09:50 - 10:00 - 3. Levent SONGUR

10:00 - 10:10 - 4. Seda DİLAY

10:10 - 10:20 - 5. Yunus YİĞİT

10:20 - 10:30 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 10:30 – 11:00

Kahve Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 11:00 – 12:00

11:00 - 11:10 - 6. Esra SOYU

11:10 - 11:20 - 7. Sefa USTA

11:20 - 11:30 - 8. Hünkar GÜLER

11:30 - 11:40 - 9. Kezban TEPELİ

11:40 - 11:50 - 10. Zekeriya AVCI

11:50 - 12:00 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 12:00 – 14:00

Öğle Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 14:00 – 15:10

14:00 - 14:10 - 11. Büşra YİĞİTOL

14:10 - 14:20 - 12. Nurten SARGIN

14:20 - 14:30 - 13. Hakan CANDAN

14:30 - 14:40 - 14. Gülçin ALGAN ÖZKÖK

14:40 - 14:50 - 15. Bülent DARICI

14:50 - 15:00 - 16. Dilek TUĞLU

15:00 - 15:10 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 15:10 – 15:30

Kahve Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 15:30 – 16:30

15:30 - 15:40 - 17. Sefa USTA

15:40 - 15:50 - 18. Tekin BAYRAK

15:50 - 16:00 - 19. Rahmi BAKİ

16:00 - 16:10 - 20. Taner GÜNEY

16:10 - 16:20 - 21. Gökhan KARTAL

16:20 - 16:30 - Değerlendirme / Tartışma

(2. Gün - Cuma)

(Tarımsal - Kırsal Kalkınma Temalı Konuşmalar)

(Salon 4 – Merkezi Derslik Binası M104)

27 Ekim 2017 / Saat 09:30 – 10:40

09:30 - 09:40 - 1. Mustafa ÖZSARI

09:40 - 09:50 - 2. Orhan YAVUZ

09:50 - 10:00 - 3. Gökhan KARTAL

10:00 - 10:10 - 4. Nihat TELLİ

10:10 - 10:20 - 5. Şadiye ŞENGÖZ

10:20 - 10:30 - 6.Şükrü GÜNGÖR

10.30 - 10.40 - Değerlendirme/Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 10:40– 11:00

Kahve Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 11:00 – 12:00

11:00 - 11:10 - 6. Yaşar OKUDAN

11:10 - 11:20 - 7. Orhan ERMETİN

11:20 - 11:30 - 8. Muhammed Ali CEBİRBAY

11:30 - 11:40 - 9. Esad Sami POLAT

11:40 - 11:50 - 10. Recep ASLAN

11:50 - 12:00 - Değerlendirme / Tartışma

27 Ekim 2017 / Saat 12:00 – 14:00

Öğle Arası / Poster Section

27 Ekim 2017 / Saat 14:00 – 15:20

14:00 - 14:10 - 11. Esra BALIKÇI

14:10 - 14:20 - 12. Yunus CERAN

14:20 - 14:30 - 13. Gökhan SADİ

14:30 - 14:40 - 14. Orhan ERMETİN

14:40 - 14:50 - 15. Mustafa EVCİMEN

14:50 - 15:00 - 16. Mithat DİREK

15:00 - 15:10 - 17. Selman KAYA

15:10 - 15:20 - Değerlendirme / Tartışma

 

Güncel Program için tıklayınız.

Yenilenebilir Enerji detaylı program için tıklayınız.

Tarım - Kırsal Kalkınma detaylı program için tıklayınız.

Sosyal ve Beşeri Kalkınma detaylı program için tıklayınız.